1

Догляд за шкірою необхідно починати з раннього віку. Іноді підліткам в 13-14 років потрібна допомога косметолога, і краще такий візит не відкладати, апроконсультуватися і правильно доглядати за шкірою.

В юнацькому віці, в період статевого дозрівання, у той час коли організм людини зазнає великі зміни і нерідко порушується обмінречовин, найчастіше виникає вугрі (іноді запалені вугри називають «юнацькими прищами»). Поява вугрів може бути пов'язано також срасстройством залоз внутрішньої секреції, недокрів'ям, шлунково-кишковими захворюваннями, роботою у шкідливих умовах.
Нерідко вугри залишаються протягом довгого часу, внаслідок сальності шкіри (себореї) і різних шкідливих впливів кількість їх збільшується, при цьому іноді уражається не тільки шкіра обличчя, а й область грудей і спини. У таких випадках догляд зашкірою повинен поєднуватися не тільки з застосуванням місцевих косметичних засобів, але і медикаментів, що застосовуються всередину. Так як причини утворення вугрової висипки дуже різноманітні, лікування їх підлягає компетенції лікаря-дерматолога.
Гігієнічний догляд за шкірою при вуграх і прищах зводиться до наступного:
Основне - це ретельне очищення шкіри. екомендуется 1 раз на місяць чистка обличчя в косметичному кабінеті. У домашніх умовах, для того щоб очистити шкіру від чорних точок, потрібно взяти пензлик для гоління, занурити її в гарячу воду і намилити шкіру обличчя кремом для гоління світаміном F. Потім мильну піну густо нанести на ті ділянки, де є чорні крапки, і якийсь час продовжувати намалювати, щоб піна добре проникла в шкіру. Як тільки піна підсохне, слід змочити кінчики пальців гарячою водою і ретельно втерти піну в шкіру, потім взяти дерев'яний або пластмасовий ніж для паперу, обмотати його тонким шаром вати і, щільно притискаючи ніж до шкіри, зняти з обличчя всю піну, разом з якою зійдуть і виділення жиру. Після цього добре сполоснути шкіру гарячою водою, додавши в неї дрібку двовуглекислої соди або бури, якщо шкіра не роздратована.
Дуже хорошим, випробуваним профілактичним і лікувальним засобом проти юнацьких вугрів є протирання шкіри обличчя (2-3 рази на день) ваткою, змоченою в наступному складі: 25 г настою календули, 25 г камфорного спирту, 25 г нашатирного спирту. Суміш залишають на обличчі не витираючи.
Крім місцевого догляду за шкірою обличчя, при вуграх необхідно звернути увагу і на загальний стан організму. Спорт, гімнастика, водні процедури (загальне обтирання водою з потрійним одеколоном, туалетною водою або лимонним соком) - все це сприяє поліпшенню обміну речовин, виділенню через пори продуктів розпаду і покращує гігієнічний стан шкіри.
Особливу увагу необхідно звернути на харчування: виключити гостре, солоне, перчене і всі види копченостей, а також всіма улюблені тістечка, торти, шоколад і каву. Побільше вживати капусти, буряка, моркви і зелені, овочів і фруктів. Можна попити пивні дріжджі, результат від цього дуже хороший.
екомендуется у міру можливості відвідувати косметичний кабінет, де вам запропонують: механічну або вакуумну чистку обличчя, спеціальний масаж по тальку, підсушують маски, лікувальні бовтанки, «кріомасаж» з рідким азотом, дарсонвалізацію та інші методи, які допоможуть значно поліпшити або повністю вилікувати шкіру від вугрів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий